• Mūsu klientiem


 • - Atcerēties mani
  Reģistrēties
  Aizmirsi paroli?
 • Jaunumu saņemšana
 • Pārtraukt jaunumu saņemšanu
  Lai parakstītos uz jaunumu saņemšanu ievadiet savu epasta adresi

  Pamatnoteikumi

  Nomas maksa

  Nomas maksa tiek noteikta 24 stundām un tās apjoms tiek noteikts saskaņā ar spēkā esošo auto nomas cenrādi (skat. sadaļu „Automašīnas”). Nomas maksa var tik samazināta vai palielināta atkarībā no nomas perioda un noteikumiem.

  Nomas termiņš

  Minimālais nomas termiņš ir 48 stundas. Gadījumā, ja automašīnas atgriešana kavējas vairāk nekā par 1 stundu, tiek iekasēta summa  EUR 5 stundā. Ja automašīnas atgriešana kavējas 2 stundas, tiek aprēķināta papildus 1 diennakts nomas maksa.

  Vecuma ierobežojumi

  Autovadītāja/nomnieka minimālais vecums – 21 gads. 25 gadu vecumu nesasniegušajiem autovadītājiem/nomniekiem un 3 gadu stāžu nesasniegušiem, drošības naudas iemaksa sadārdzinās par 100 EUR

  Personas apliecinošie dokumenti

  Autovadītājam/nomniekam jābūt derīgai atbilstošās kategorijas vadītāja apliecībai, kas izsniegta ne mazāk kā pirms 2 gadiem, kā arī derīgai pasei.

  Apdrošināšana

  Iznomājamā automašīna ir apdrošināta, tai ir spēkā autovadītāja obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polise.

  Norēķini un drošības nauda

  Norēķins par nomu un drošības naudas iemaksa ir jāveic iznomāšanas sākumā. Drošības naudas apmērs ir nosakāms atsevišķi.

  Automašīnas piegāde un nodošana

  Automašīnas nodošana klientam notiek Rīgā, "Toss Bouliga" teritorijā, darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00. Piegādes noteikumi lasiet zemāk (Papildnoteikumi).

  Administratīvie pārkāpumi kā arī dokumentu/atslēgu nozaudēšana

  Klients nes pilnu atbildību par visiem administratīvajiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, kas izdarīti automašīnas nomas laikā. Automašīnas atslēgu vai dokumentu nozaudēšanas gadījumā klientam ir jāmaksā soda nauda EUR 250,00 apmērā.

  Degviela

  SIA Varus iznomājamās automašīnas tiek nodotas klientam ar pilnu degvielas bāku. Klientam ir jāatgriež automašīnu ar pilnu degvielas bāku. Gadījumā, ja automašīnas degvielas tvertne nav pilnībā piepildīta, tad Nomnieks apmaksā Iznomātājam iztrūkstošo degvielas daudzumu pēc tarifa EUR 3,0.

  Teritoriālie ierobežojumi

  Automašīnas iznomāšanas teritorija ir Latvijas Republikas administratīvās robežās. Lietošana ārpus Latvijas robežas pa Eiropas Savienības valstīm notiek tikai pēc saskaņošanas ar Iznomātāju. Atļautais diennakts nobraukums ir 400 km, par pārbrauktiem katriem 100 km tiek aprēķināta EUR 15  nomas maksa.